Zavěste stropní svítidla pomocí těchto tipů

admin

Když jste majitelem domu, vždy hledáte nové způsoby, jak svůj domov zkrášlit, zútulnit a zpříjemnit bydlení. Proto řešíte některé projekty na zlepšení domácnosti, abyste zajistili, že se vaše místo stane přitažlivějším. Zatímco jiní rádi investují do nových kusů nábytku, jen málokdo si uvědomuje, jaké zázraky dokážou udělat stropní svítidla.

Když jste majitelem domu, vždy hledáte nové způsoby, jak svůj domov zkrášlit, zútulnit a zpříjemnit bydlení.

Mnoho majitelů domů bohužel často považuje svítidla za samozřejmost. Neuvědomují si, že ať už máte novostavbu nebo starý dům, nová svítidla mohou pomoci aktualizovat a zlepšit celkový dojem a vzhled každé místnosti. Tyto kousky mohou okamžitě proměnit vaše nudné a fádní místnosti v oslnivé prostory, na které budete pyšní. 

Než se však nadchnete a nalezená svítidla zavěsíte, je třeba mít na paměti několik důležitých rad, abyste se ujistili, že je zavěsíte bezpečně a spolehlivě.

Nejdříve vypněte napájení

Prvním a nejdůležitějším krokem při zavěšování svítidel je ujistit se, že jste vypnuli napájení v hlavní obvodové skříni. Doporučuje se také zakrýt vypínač páskou, aby jej ostatní nemohli zapnout, zatímco se zabýváte instalací stropních svítidel.

Zkontrolujte spojovací skříňku

Elegance je nejlepším slovem pro popis lustrů, díky nimž se místnost cítí luxusněji. Tyto lustry jsou však poněkud těžké. Proto se musíte ujistit, že je rozvodná skříňka opravdu robustní a dostatečně pevná, aby unesla hmotnost svítidla. To je důležité zejména v případě, že je nové svítidlo těžší než staré. 

Najděte ideální místo

Stejně jako u zavěšování uměleckých děl je důležité před zavěšením svítidla určit jeho správnou výšku. Obecným pravidlem je dodržet vzdálenost alespoň 7 stop od spodní části svítidla k podlaze. 

Nezapomeňte, že vy, vaše rodina a hosté budou muset do místnosti vstoupit. Samozřejmě nechcete, aby se některý z nich při přecházení místnosti omylem praštil hlavou o svítidlo. 

U stropních svítidel, která budou instalována nad kuchyňským ostrůvkem nebo kuchyňským stolem, musí svítidlo viset přibližně 28 až 36 palců od spodní části svítidla k desce stolu. Ujistěte se, že je zavěšena dostatečně nízko, aby osvětlovala povrch. 

Použijte podpěrný držák

Ačkoli většina stropních svítidel je již dodávána s montážním držákem, někdy nemusí být kompatibilní s vaší rozvodnou skříní. Abyste si ušetřili cestu do nejbližšího železářství, nezapomeňte nejprve zkontrolovat horní náboj a vyhledat takový, který s ním dobře funguje. 

Sestavte díly předem

Některá světla jsou trochu těžká a po několikaminutovém držení při instalaci vás může bolet ruka. Abyste ušetřili čas a vyhnuli se bolavým rukám, doporučujeme před výstupem po žebříku stropní svítidla předem namontovat. 

Podobné příspěvky:

Next Post

Hlavní důvody pro pobyt v lázeňských hotelech ve Slovinsku

Blížící se svátky jsou nejlepším obdobím, kdy se můžete zaměřit na to nejdůležitější – na péči o své tělo a mysl. Je to čas, kdy se můžete nechat hýčkat v lázeňských hotelech ve Slovinsku, které nabízejí ty nejvybranější procedury, jaké si můžete přát.  Níže uvádíme jen některé z hlavních výhod, které můžete využít během pobytu v lázeňském hotelu v zemi: Podobné příspěvky: Vybudujte zahradu jak z pohádky – inspirace pro náročné Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze Versonel volně stojící plná kegerator pivní lednička Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu Gril Weber je cenově […]
Lázeňském hotelu ve Slovinsku