Versonel volně stojící plná kegerator pivní lednička

admin

Tento přístroj Versonel VSL155TDSS je schopen pojmout čtyři různé velké sudy do 1/2, takže byste si měli být schopni vypít jakýkoliv druh piva, který z něj chcete mít. Je vyroben z nerezavějící ocelové exteriéru s černými přízvuky. Je zde teplotní měřič displeje LCD, takže vždy víte, jaká je vnitřní teplota zařízení, což vám může také sdělit, pokud dojde k potížím.

Můžete také změnit teplotu podle specifikací pro případ, že nebudete chtít, aby vaše nápoje byly příliš studené. Versonel kegerator VSL155TDSS dodává se s nádrží a silnými koly, které mohou stroj udržet bez problémů. Také umožňují, aby se trochu pohne kolem. K dispozici je také šikovné ochranné zábradlí, které vede k uklouznutí nebo klouzání mezi hrnci a nadhazovači.

Značky kegeroru

Každý, kdo miluje pivo, by souhlasil s tímto nenesporným faktem, že “tajemství za hladkým, dobrým a dokonale uhličitalním pivem je standardní kegerátor”, originalita ve vašem návrhu piva je vyráběna v dokonale fungující kegeroru. V době laje je to stroj, který dáví studený návrh piva z hladké textury.

Jak vyplývá z názvu, keger je v ledničce v lednici, která sestává z chladiče, která zaručuje, že vaše pivo je studené. Dvouměřkový regulátor tlaku CO2 pro adekvátní a udržovaný karbonaci, aby se vaše pivo nevešlo příliš rychle nebo jen v malé či žádné pěně, pivní lince připevněné k Sud a je poslané do pivní věže, která vám vydělá pivo v jediném , dvojité nebo vícenásobné kohoutky v závislosti na značce.

Důvody, proč potřebujete kegerator

 • Zajišťuje adekvátní karbonaci
 • Jednoduché použití a snadné nastavení
 • Ušetří vám náklady na koupi zastaralého návrhu piva
 • Udržuje originalitu vašeho piva v chladu a nemění chuť
 • Dělá z tebe život party, když je čas, abys

V podstatě je třeba, aby se na keger neprováděly chlazené nápoje bez ohledu na druh, ať už od výrobce nebo ručně vyrobené. Krása a pýcha kegeroru se ztratí, když už nebude mít studený návrh piva.

K dispozici jsou i různé značky kegeroru od různých výrobců . S ohledem na výběr kegeratoru by se vám líbilo, kdyby to bylo velké, až 5 galonu, když jste smluvní zvíře nebo mnohem menší nádoba menší než tohle.

Profesionály

 • Digitální displej teploty
 • Vybavené řadou příslušenství
 • Snadná konverze na ledničku

Nevýhody

 • Stížnosti na levné díly
 • Chybné nastavení teploty
 • Vyžaduje změny

Podobné příspěvky:

Next Post

Predator má vhodnou velikost na kempování a putování

Jste-li zbláznění do exteriéru, jako já, jistě pochopíte jak by se hodil zanícenému turistovi a táborníkovi hodil generátor. Kromě táboření se přenosní generátor může hodit, ovšem, i v jiných situacích. Harbor Freight Predator 2000 je jedním z nejoblíbenějších generátorů na trhu, co jistě stojí za zmínku. No otázka zní, je tím pravým pro vás? Moje recenze ne něj vám snad pomůže. Podobné příspěvky: Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze Husqvarna zahradní traktor je skutečné bezproblémový a efektivní Používání ohřívače vody jim umožňuje mít horkou vodu v místě použití Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu […]