Toto je jeden z nejlevnějších běžných mlýnů nabízených

Hledáte-li velmi vstřícný a cenově přívětivý trenažéru, není to tak hrozné, jako je tomu z dobře známé značky, ale je tu i spousta lepších možností, které jsou také poměrně levné. Tento model není navržen pro běžce a není navržen pro bezúdržbářské použití. Pokud si chcete ušetřit nějaké peníze, zvažte další modely, které vám za levné běžky koupí za nejlepší cenu.

Přehled programu Treadmill

NordicTrack T6,5 S Treadmill je dobře stavěný stroj se všemi zvonky a píšťlkami, které byste chtěli mít v Maškarním stroji. Tento domácí trenažéru NordicTrack vybavený motorem s 2,6 CHP vás může dostat na maximální rychlost 10 mph a vytvořit stoupání do 10%. Motor také zajišťuje plynulý a tichý provoz. Na velkém běžícím povrchu se využívá systému flexselect , který se vyskytuje na většině nordiců. Tento polstrování poskytuje měkký povrch, který je na kloubech snadno použitelný, ale může být také nastaven tak, aby poskytoval pevný povrch, jako by se spouštěly venku.

T 6,5 S Treadmill má skvělou konzoli, která bude těžko porazila konkurence. Konzola má 20 vestavěných programů a možnost připojení k systému iFit s placenou předplatitelností. S iFit můžete obsáhle rozšířit školicí knihovnu pomocí programu Google Maps. Můžete také sledovat statistiku pracovního postupu a sledovat výkon dne za dnem. Konzola je také kompatibilní s iPod, takže můžete cvičit a poslouchat vlastní hudbu pomocí vestavěných reproduktorů. NordicTrack T 6,5 S Treadmill má vše, co budete potřebovat pro příjemné cvičení.

Funkce

Systém těžkých nákladních disků s 2,6, který zajišťuje plynulý a výkonný pohonný systém s možností vlastního chlazení .

Co se nám nelíbí

  • Hlučný motor: v provozu může být tento model dost hlučný. Mějte to na paměti, pokud jste v prostoru, kde se může jednat o hluk nebo zvuk.
  • Minimalistická konzola: dostanete to, co platíte, když přijde na nabídku na konzoli tohoto modelu. T 6,5 S postrádá základy, jako je chladicí ventilátor a úložný prostor, takže při práci je obtížné Uložit telefon, klíče apod. nebo číst knihu.
  • Rychlost a sklon: nabídka rychlosti a stoupání na tomto modelu je ošuntělá. 10 mph a 10% sklon není příliš velký, zvláště pokud chcete spustit nebo udělat časový výcvik.

Podobné příspěvky:

CategoriesNezařazené