Správná péče o vaše nové tetování

admin

Tetování jsou skvělý způsob, jak světu vyjádřit svůj osobní styl, ale vyžadují správnou péči, aby si zachovali hezký a lesklý vzhled i v nadcházejících letech. To platí od chvíle, co dostanete tetování – oblast tetované kůže může být červená a chvíli i bolestivá. Vzhledem k tomu, že vaše tělo právě dostal dávku inkoustu pod kůži, je třeba čas na přizpůsobení se změnám. S použitím tetovacích krémů můžete urychlit naše zotavení.

Čerstvě tetované kůži hrozí jizvy, a dokonce i infekce. Tetovací krémy mohou uklidnit pokožku a zabránit tomu, aby se zapálila. Taky to zabrání tvorbě zjizvené tkáně a sterilizuje oblast kůže, kde je tetování.

Doba zotavení

Vaše nové tetování vyžaduje hodně péče po svém dokončení. To může být docela složité pro mnoho lidí a mohou vzniknout problémy. Tetování bude na několik týdnu potřebovat neustálou péči, no tetovacího krémy vám péči výrazně usnadní a garantuje, že vaše pleť zůstane zdravá.

Tetovacích krémů

Na trhu je obrovské množství různých tetovacích krémů a pleťových vod, z kterých si lze vybrat, no volba těch pravých je náročná. Měli byste se zvolit tetovací krém, který je určen na pomoc při hojení pokožky, výrazněji než normální produkty na péči o pleť.

Vhodný krém pro zotavení a hojení

Jaký druh tetovacích krémů vám pomůže s léčbou? Ty, které obsahují směs živin a uklidňujících prvků. Je to dobré vyhnout se těm, které obsahují mnoho chemických látek, protože to může způsobit podráždění kůže a zjizvení.

Mnoho tetovacích krémů jsou většinou tvořeny silnými přírodními složkami, jako je kokosový olej a máslo z aloe. Je to nejlepší způsob, jak zůstat 100% přírodní při starostlivosti o své nové tetování.

Rada pro rychlé zotavení

Zotavení z tetování může trvat až tři nebo čtyři týdny. To závisí na typu kůže dané osoby a velikosti tetování. Když si vybíráte z tetovacích krémů, ujistěte se, že krém, který vyberete má hydratační účinek. Také se ujistěte, že hydratační tetovací krémy mají přírodní složky a neobsahují žádnou ropu ani alkohol, jelikož to často způsobuje způsobit podráždění.

Pamatujte, že léčení tetování je proces obnovy, který by neměl být uspěchaný. Udělejte si čas a sledujte, jak vaše tělo reaguje na různé krémy. 

Podobné příspěvky:

Next Post

Směrovky při hledání toho nejlepšího servisu mobilů

Dnešní mobily mají na sobě drahé cenovky. No, jelikož je používáme každý den na mnoho účelů tak očekáváme, že bez ohledu na cenu budou schopné vydržet opotřebování a jiné škody. A právě v takových případech se nám hodí servisy mobilů. Množství peněz, které majitelé minou na své mobily je jedním z hlavních důvodů, proč jen málo z nich uvažuje na koupou nových zařízení, když se objeví problémy. Prvním řešením proto je vzít svůj mobil do nejbližšího servisu. Dobrou zprávou je, že většina obyvatel má množství možností na servis a většina z těchto servisů skutečně dokážou dostat váš mobil do správného stavu. Podobné příspěvky: Proč […]