Správná péče o vaše nové tetování

Tetovacích krémů

Tetování jsou skvělý způsob, jak světu vyjádřit svůj osobní styl, ale vyžadují správnou péči, aby si zachovali hezký a lesklý vzhled i v nadcházejících letech. To platí od chvíle, co dostanete tetování – oblast tetované kůže může být červená a chvíli i bolestivá. Vzhledem k tomu, že vaše tělo právě dostal dávku inkoustu pod kůži, je třeba čas na přizpůsobení se změnám. S použitím tetovacích krémů můžete urychlit naše zotavení.

Čerstvě tetované kůži hrozí jizvy, a dokonce i infekce. Tetovací krémy mohou uklidnit pokožku a zabránit tomu, aby se zapálila. Taky to zabrání tvorbě zjizvené tkáně a sterilizuje oblast kůže, kde je tetování.

Doba zotavení

Vaše nové tetování vyžaduje hodně péče po svém dokončení. To může být docela složité pro mnoho lidí a mohou vzniknout problémy. Tetování bude na několik týdnu potřebovat neustálou péči, no tetovacího krémy vám péči výrazně usnadní a garantuje, že vaše pleť zůstane zdravá.

Tetovacích krémů

Na trhu je obrovské množství různých tetovacích krémů a pleťových vod, z kterých si lze vybrat, no volba těch pravých je náročná. Měli byste se zvolit tetovací krém, který je určen na pomoc při hojení pokožky, výrazněji než normální produkty na péči o pleť.

Vhodný krém pro zotavení a hojení

Jaký druh tetovacích krémů vám pomůže s léčbou? Ty, které obsahují směs živin a uklidňujících prvků. Je to dobré vyhnout se těm, které obsahují mnoho chemických látek, protože to může způsobit podráždění kůže a zjizvení.

Mnoho tetovacích krémů jsou většinou tvořeny silnými přírodními složkami, jako je kokosový olej a máslo z aloe. Je to nejlepší způsob, jak zůstat 100% přírodní při starostlivosti o své nové tetování.

Rada pro rychlé zotavení

Zotavení z tetování může trvat až tři nebo čtyři týdny. To závisí na typu kůže dané osoby a velikosti tetování. Když si vybíráte z tetovacích krémů, ujistěte se, že krém, který vyberete má hydratační účinek. Také se ujistěte, že hydratační tetovací krémy mají přírodní složky a neobsahují žádnou ropu ani alkohol, jelikož to často způsobuje způsobit podráždění.

Pamatujte, že léčení tetování je proces obnovy, který by neměl být uspěchaný. Udělejte si čas a sledujte, jak vaše tělo reaguje na různé krémy. 

Podobné příspěvky:

CategoriesNezařazené