Proč Byste na Vaší Webstránce Měli Používat SSL Certifikát?

admin

“S” v HTTPS znamená, že máte SSL certifikát. SSL znamená Secure Sockets Layer, což znamená, že vaše připojení je zabezpečené. Je nutností abyste ho viděli na každé webové stránce, která si žádá osobní informace, zejména platební údaje.

SSL certifikáty jsou klíčové. To platí zejména v případě, že provozujete vlastní stránku. Nezáleží na tom, jestli máte malý blog, nebo plnohodnotný elektronický obchod. Dřív nebo později budete potřebovat SSL certifikát. Zde jsou některé z důvodů:

Vaša Webová Stránka Bude Pro Uživatele Důvěryhodnější

Návštěvníci důvěřují zabezpečeným webovým stránkám více jak těm, které mohou pro jejich zařízení být škodlivé.

SSL certifikát

Stejně jako ostatní uživatelé internetu kontrolujete to, zda je webová stránka bezpečná prostřednictvím kontroly URL, zejména stránek elektronického obchodu. Mnoho uživatelů dokonce využije VPN, nebo virtuální privátní síť, aby se zajistila dobrá úroveň zabezpečení.

Ochrana Před Hackery

Http je v podstatě textový protokol, který odesílá informace mezi zařízeními a webovými stránkami, které navštěvujete. HTTPs je jeho zabezpečená verze. Šifruje informace mezi těmito stranami, což je činí nečitelnými. Je to důležité při zadávaní citlivých údajů jako je heslo a informace o kreditní kartě.

Zároveň však chrání před útoky MITM. To nastává tehdy, když třetí strana jako jsou hackeři, zachytí přenos mezi 2 klienty. Bez šifrování mohou internetoví kriminálníci vystavovat falešnou webovou stránku. Odkazy na falešné webové stránky mohou do vašeho počítače stáhnout něco škodlivého, jako je například malware.

SSL Certifikát Není Drahý

Zavádění SSL certifikátů je odstrašující úkol. To je důvod, proč to malé webové stránky nedělají a proč si někdo určuje velké poplatky za běžný technický požadavek. Ostatní web hosty z toho dělají něco složité a penalizují každého, kdo nevyužívá jejich SSL službu.

Nemusí to však stát jmění. Potenciální poplatky jsou tím větší, čím větší množství certifikátů potřebujete, ale není nutné abyste za to utráceli majetky. Stačí se porozhlédnout a najdete i možnost zakoupit si této služby zdarma, nebo za malý poplatek. Porovnejte si to, co poskytují a zvolte si to, co bude pro vaši pozici to nejlepší.

Zvýšené Hodnocení Vyhledávačů

Mnoho lidí je pro vyšší hodnocení na Googlu odkázaných na SEO (Search Engine Optimatization – Optimalizace pro Vyhledávače). Nicméně, zkuste si vyhledat cokoliv a jsou vysoké šance, že na první stránce budete mít všechny adresy s HTTPs. Můžete také požádat odborníky na SEO a ti vám řeknou, jak důležitý SSL certifikát je. S certifikátem SSL vám nejen čtenáři budou víc důvěřovat, ale platí to i pro vyhledávače. Zobrazíte se více návštěvníkům a vaše webová stránka bude populárnější, což vám umožní umístit se v Googlu na vysoké příčce.

Nezáleží na tom, jestli provozujete blog, nebo stránku elektronického obchodu. Všechny webové stránky vyžadují spolehlivá bezpečnostní opatření. Nesmíte jako majitel podceňovat dosah vaší webové stránky a vaše povinnosti. Také byste neměli podceňovat sílu HTTPs adres a šifrování jako takového. Jde o nezbytnou součást internetu. Pokud ho nemáte, je nejvyšší čas, abyste si SSL certifikát pořídili.

Přečtěte si článek o kryt na telefon.

Stačí vám stolní počítač, na kterém si občas zkontrolujete e-maily nebo mrknete na internetu, co je nového? Přečtěte si více …

Podobné příspěvky:

Next Post

Perfektní Nákupní Průvodce Pro Nový Stolní Počítač (Desktop)

Pokud sháníte nový stolní počítač, existuje vícero faktorů, které vás povedou k tomu, abyste si koupili taký, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Ať už kupujete desktop poprvé, nebo jako krok kupředu od toho starého, níže jsou uvedené parametry, které musíte mít na paměti: RAMka, neboli Paměť Stolní počítač má už po mnoha let standardizovanou DDR3 paměť. V současnosti se dostává na trh paměť DDR4, což znamená, že spotřebitelé by měli vědět, co dokáže poskytnout. Pokud jde o množství, je skvělé mít alespoň 8 gigabajtů paměti, no 16 GB poskytne mnohem lepší dlouhodobý výkon. Vezměte v úvahu, že rychlost paměti může ovlivnit výkon. […]