Predator má vhodnou velikost na kempování a putování

admin

Jste-li zbláznění do exteriéru, jako já, jistě pochopíte jak by se hodil zanícenému turistovi a táborníkovi hodil generátor. Kromě táboření se přenosní generátor může hodit, ovšem, i v jiných situacích. Harbor Freight Predator 2000 je jedním z nejoblíbenějších generátorů na trhu, co jistě stojí za zmínku. No otázka zní, je tím pravým pro vás? Moje recenze ne něj vám snad pomůže.

Dlouho jsem hledal snadně přenosní generátor na mé výlety, abych se nemusel obávat vybité baterie mobilu nebo dobíjecích svítilen. Po tom, co jsem si projel několik online recenzí, rozhodl jsem se koupit Harbor Freight Predator 2000. Tato recenze je mým upřímným názorem po tom, co jsem ho vyzkoušel v akci.

Na co musíte myslet před tím, než si koupíte 2000 wattový super tichý generátor. Před tím než začnu s mou recenzí, chtěl bych vám připomenout pár faktů o produktech jako Predator 2000. Jestli si myslíte, že 2000 wattů vám nestačí, projděte si recenzi Predatoru 8750.

Přenosné generátory dodávají levnější alternativu větším a imobilním generátorům. Ve většině recenzí na Predator 2000 se dočtete, že jeho největší výhodou jsou mobilita a nízká cena. Jsou-li to vaše priority při výběru generátoru, Predator může být pro vás skvělou volbou. Já jsem se pro něj rozhodl, protože to je ideální koupě pro turisty, jako jsem já.

Predator 2000, však má své limity, stejně jako jiné generátory. Tím, že si volíte přenosní model vzdáváte se velkého množství kapacity. Máte-li vysokou spotřebu energie, přenosný generátor možná pro vás není to pravé. Bez ohledu na cenu, komplikovaný instalační proces a nízkou mobilitu, průmyslný stacionární generátor je to co potřebujete, bydlíte-li v oblastech s častými výpadky energie.

Jaké spotřebiče utáhne Predator 2000?

Nuž, to záleží na napojení, které spotřebič potřebuje. Například v pohodě utáhne 1000-wattovou mikrovlnku. Nakopne a utáhne i lednici o 1350 wattech i ohřívač, který potřebuje 1300W.

Predator 2000 je však všechny neutáhne najednou. Musíte si vypočítat, kolik spotřebiče spotřebují a součet nesmí převýšit bezpeční kapacitu generátoru Predator.

Má Predator elektrický startér?

Ne, nemá. Musíte ho nakopnout ručně. Vyžaduje to pár potáhnutí, aby se palivo dostalo do motoru, no i přes to není vůbec náročné.

Jak často je potřebné měnit olej?

Olej musíte prvně změnit po asi měsíci, nebo 20 hodinách používání, podle toho, které dosáhnete dřív. Pak ho stačí měnit každého půl roku, nebo po 100 hodinách užívání.

Použijte SAE 10W-30, olej pro 4-taktové motory na všeobecné použití v mírném klimatu. Nádržka na olej má kapacitu asi 380 ml. Na doplnění možná budete potřebovat dlouhou nálevku, no to byste potřebovali u všech generátorů.

Jaký druh benzínu to žere?

Generátor spaluje běžný bezolovnatý benzín. Benzín, který obsahuje méně než 10% etanolu (E10) je taky vhodný. Nepoužívejte paliva, které mají více než 10% etanolu (E15 a E85 nejsou akceptovatelné).

Podobné příspěvky:

Next Post

Tipy pro Online Účetnictví pro Podnikatele

Pokud jste obchodní manažer, nebo majitel, existují vysoké šance, že již máte systém online účetnictví, který vám pomůže spravovat vaše finance. Pokud ne, tak je nyní ideální čas na to, abyste začali hledat a ohlížet se po nejlepším softwarovém balíčku, který vyhoví vaším potřebám a nepřekročí váš rozpočet. Prozatím řekněme, že využíváte balíček, který vydává faktury, udržuje přehled o všech vašich zákaznících a řekne vám, kdy musí zaplatit. Jde o velkou pomoc při správě výdajů, což vám ke konci roka pomůže dát všechny účty dohromady. Podobné příspěvky: Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu Používání ohřívače vody jim umožňuje […]
Online účetnictví