Pohled na záchod má být velmi elegantní a prvotřídní

admin

1.28GPF Jednodílná Prodloužená Toaleta s CeFiONtect and SoftClose Prkénkem, v souladu s ADA standardy. Když je řeč o Toto, chtění vytvořit nejnovější a nejmodernější produkt nikdy nebylo a ani nemuselo být hlavním zájmem. Nápady společnosti Toto začínají s lidmi a hledáním toho, co jejich životy vylepší a usnadní jim každodenní aktivity. Dny, kdy věci byli hezké, jen proto aby byli hezké, jsou přič.

S Toto to pořád máte vše. Nádherní dizajn s vysoce kvalitními součástkami, uvnitř i venku, které vydrží díl, než čekáte. Toto je světovým lídrem v průmyslu instalatérském a jsou známy zejména díky svým toaletám a unikátním umyvadlům, Toto dodává vše, od dřezů a kohoutků až po koupelnové příslušenství a pisoáry s automatickým splachováním. Proto je jedno, zda potřebujete náhradní prkýnko, nová vana, nebo zcela nová, efektivní a úsporná toaleta, Toto to má vše, za rozumní cenu

  • Sofistikovaný moderní dizajn
  • Splachovací systém Double Cyclone(R)
  • Keramická glazura CeFiONtect(R) dostupná
  • Univerzální výška
  • Dekorativní jednodílní soklová toaleta s vysoko-profilovou nádrží
  • Prodloužená mísa s prkýnkem SoftClose(R)
  • Chromová splachovací páka
  • 12″ univerzální odtok s menší spotřebou
  • Prkýnko SS214 SoftClose v ceně
  • Eco Soiree Prodloužená Jednodílná Toaleta s Chromovaným Sanagloss glazování, bavlněně-bíla

Toto Eco Soiree prodloužená jednodílná toaleta má splachovací systém Double Cyclone a prodlouženou mísu.

Splňuje veškeré požadavky ADA a chlubí se nízkou spotřebou vody – pouze 4.8 litru za spláchnutí. Dizajn zahrnuje 12 palcový odtok a má soklovou kvalitní nádrž. Značka je dalším soutěžícím o titul nejlepší toalety na trhu.

Technologie dizajnu kombinuje silnou gravitační atrakci vody a splachování Double Cyclone. Výsledkem je silné splachování s malým množstvím vody.Má duální trysky, které pohání vodu efektivněji do sifónu, pro lepší spláchnutí. Taky díky tomu umyje okraj a mísu lépe.

Ochranní povlak odpuzuje bakterie a nečistoty, pro čistější a čerstvější mísu. Lehko se čistí a je chemicky odolný. Prkýnka jsou navržený, aby pasovali na prodloužené, ale i standardní mísy. Jsou pohodlné, tišší a snižují pravděpodobnost zranění. Je z pevných a odolných materiálů a technologií měkkých závěsů pro snadnou instalaci a údržbu.

Toaleta má chromovaný splachovač. Nádrž má 70x45cm. Vrchní utahovací šrouby zabezpečují snadnou montáž a tišší používání. Prohlédněte si naši celkovou TOTO Eco Soiree recenzi zde.

Podobné příspěvky:

Next Post

Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze

24 palcový sněhová fréza Troy Bilt Troy Bilt má dvě 24-palcové sněhové frézy, které nejsou drahé, no splní co od nich žádá většina majitelů. Mašiny mají ty samé kvalitní součástky, jako dražší mašiny. Jeden model, Storm 2460 je jedním z nejlepších fréz na současném trhu. Žijete-li na předměstí nebo na venkově s příjezdovou cestou pro dvě auta a máte více než 150 centimetrů sněhu, nebo méně, jde o skvělou volbu. Podobné příspěvky: To je slušná toaleta, která bude pohodlná pro všechny lidi Gril Weber je cenově dostupné a efektivní řešení pro každého Používání ohřívače vody jim umožňuje mít horkou vodu v místě […]