Personalizované dárky pro firmy a kanceláře

admin

Domov je možná místem, kde je vaše srdce, ale pracoviště je místem, kde často strávíte většinu svého času. Protože velkou část svého života věnujete tomu, co máte rádi, jsou personalizované dárky pro firmy a kanceláře jedny z nejlepších dárků, které můžete darovat ke zvláštním příležitostem nebo svátkům. 

Ať už chcete překvapit své kolegy nějakým dárkem, nebo si chcete vylepšit svůj osobní prostor v práci, zde jsou některé z možností, které se vám jistě budou líbit. 

Přívěsky na klíče jsou velmi oblíbeným doplňkem, a to je právě důvod, proč je nyní stále více značek a organizací rozdává jako personalizované firemní a kancelářské dárky.

1. Stolní kalendáře na míru

Stolní kalendáře vytvořené na míru jsou jedny z nejlepších předmětů, které vám umožní předvést svou originalitu a nechat vyniknout své logo a sdělení. K dispozici máte téměř nekonečné možnosti. Můžete zvolit měkké nebo tvrdé desky, vlepit třpytky na první stranu nebo jej svázat spirálou. 

Nejlepší na těchto dárcích je, že jsou funkční a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Jedinečné stolní kalendáře doplněné poznámkami jsou bezpochyby jedním z nejpraktičtějších a nejrozšířenějších obchodních dárků, které můžete najít. Pro kalendáře si dokonce můžete zvolit konkrétní motivy a ještě více je personalizovat.

2. Šňůrky na krk na míru

Šňůrky s vlastním potiskem jsou nejpraktičtějšími nosiči reklamních sdělení, které lze využít na konferencích, veletrzích a dalších akcích. Díky volnému prostoru můžete být se svým reklamním sdělením tak originální, jak jen chcete. Můžete také uvést detaily, které by na jiných typech reklamních předmětů nebyli možné. 

Tyto šňůrky jsou vyrobeny z polyesterového materiálu, který na dotek připomíná hedvábí, a potištěny barevnou sublimací. Můžete si vybrat ze standardních šířek proužků 20, 15 a 10 mm. Tyto šňůrky můžete použít jako příslušenství a základní cena již zahrnuje také kovovou karabinu. 

3. Bezdrátové nabíječky na míru

Každý z nás nabíjí své chytré telefony téměř každý den a někdy dokonce mnohokrát během jediného dne. Přizpůsobené bezdrátové nabíječky jsou jedny z nejlepších personalizovaných obchodních a kancelářských dárků, které můžete darovat a které vám umožní lépe zvýraznit váš prodejní slogan nebo logo pro reklamní účely. 

Poslouží vám jako nepostradatelný úložný prostor nebo nabíjecí stanice pro různá zařízení včetně smartphonu, sluchátek a chytrých hodinek, která podporují bezdrátové nabíjení Qi. 

Ano, i bezdrátové nabíječky lze nyní použít jako reklamní předmět pro vaší značku, abyste se odlišili od konkurence. 

Plátěná taška na míru je jedním z nejunikátnějších předmětů, které se vašim zákazníkům a kolegům budou určitě hodit. Jedná se o stahovací tašku vyrobenou z recyklovaných PET lahví nebo polyesteru 210D.

4. Kovové přívěsky na klíče na míru

Nenechte si ujít příležitost vytvořit jedinečné klíčenky, které mohou dobře reprezentovat vaši značku velmi originálním způsobem. Protože všichni milují a potřebují přívěsky na klíče, je nyní čas, abyste se ujistili, že vaše přívěsky budou vynikat nad ostatními.

Přívěsky na klíče jsou velmi oblíbeným doplňkem, a to je právě důvod, proč je nyní stále více značek a organizací rozdává jako personalizované firemní a kancelářské dárky. Jejich nadčasovou oblíbenost můžete využít i vy, a to tak, že na ně natisknete logo nebo vzkaz své značky. 

5. Plátěná taška na míru

Plátěná taška na míru je jedním z nejunikátnějších předmětů, které se vašim zákazníkům a kolegům budou určitě hodit. Jedná se o stahovací tašku vyrobenou z recyklovaných PET lahví nebo polyesteru 210D. Je to ideální taška, kterou využijete na celodenních výletech, při oblíbených sportovních aktivitách nebo i při běžných činnostech. 

Velmi efektivním dárkem pro firmy a kanceláře je kromě toho, že je lehká, také to, že celý její povrch můžete potisknout zvoleným designem. Mezi materiály, ze kterých si můžete vybírat, patří 100% bavlna, 100% RPET, 100% reflexní polyester a 100% polyester. 

6. Nákupní taška na míru

Kdo řekl, že nákupní tašky musí být nudné? Nákupní tašky lze nyní potisknout kompletně od jednoho okraje ke druhému, aby vaše reklamní sdělení vyniklo a bylo nápadnější než kdykoli předtím. 

Tyto jedinečné nákupní tašky jsou užitečnými dárky pro firmy a kanceláře. Průzkumy ukázaly, že pokud obdarovaní dostanou užitečné dárky, tím větší je šance, že si je nechají pro sebe. Jsou to také skvělé obchodní dárky, protože nabízejí relativně větší prostor pro vaši reklamu. 

Na výběr máte z několika materiálů, mezi které patří netkaná textilie PP s laminací 120 g/m2, netkaná textilie PP 80 g/m2, RPET s laminací 140 g/m a PP-tkanina s laminací 140 g/m2.

Dlouhou dobu byly čepice jedny z nejoblíbenějších personalizovaných obchodních a kancelářských dárků, které se používají do dnes, a to z dobrého důvodu.

7.Bloky papírových samolepicích bločků na míru

Využijte možnosti přizpůsobit si tyto jedinečné bloky, které mají samolepicí listy, všechny na základě vašich osobních přání. 

Tyto bloky samolepicích bločků můžete navrhnout podle pokynů vaší společnosti a vašich preferencí. Tyto přizpůsobené papírové samolepicí bloky jsou jedny z nejlepších propagačních předmětů, které můžete distribuovat. Můžete si nechat barevně zcela pokrýt vnitřní i vnější stranu a dokonce si přizpůsobit držák na pero, trh stránek, gumičku i kapsu na další papíry. Vidíte, že zde existují nekonečné možnosti, které můžete prozkoumat. 

8. Čepice na míru

Dlouhou dobu byly čepice jedny z nejoblíbenějších personalizovaných obchodních a kancelářských dárků, které se používají do dnes, a to z dobrého důvodu. Na zakázku vyrobené a jedinečné čepice lze zcela přizpůsobit na základě vašich přání, takže můžete zvýraznit své logo a sdělení, ukázat svou originalitu zbytku světa. 

Nyní můžete vytvořit zcela jedinečné letní čepice, které budou nejlépe reprezentovat vaši značku. Existují zde obrovské možnosti, od tvarů, přes materiály, vzory, barvy a mnoho dalšího. 

Kšiltovky se běžně používají hlavně z toho důvodu, že se opakovaně ukázalo, že přinášejí výjimečné výsledky, pokud jde o propagaci vaší značky. Letní kšiltovky jsou velmi užitečné dárky, které se obvykle používají, díky nimž bude vaše sdělení a logo viditelné pro každého. 

9. Čistící utěrka na míru

Pryč jsou doby, kdy se čisticí oděvy používaly pouze k odstraňování prachu, špíny a ošklivých mastných skvrn z různých povrchů, jako jsou obrazovky elektronických zařízení, čočky fotoaparátů, brýle a sluneční brýle. Nyní můžete tyto čisticí utěrky personalizovat, aby uživatelům pokaždé připomínaly vaši společnost.  

10. Přizpůsobená poznámka

Distribuujte přizpůsobené zápisníky, papírové bloky a poznámkové bloky, abyste svou značku prezentovali zvláštním a originálním způsobem. Vyberte si z různých designů, materiálů a velikostí a seznamte všechny s vámi a vaší nabídkou.

Podobné příspěvky:

Next Post

Jak pěstovat houby doma

Hericium erinaceus, známý také jako Lions Mane Korálovec ježatý, je léčivá houba, která se v Asii používá již po staletí pro své kognitivní a výživové účinky. V současné době získává na západě oblibu jako doplněk stravy díky vysokému obsahu antioxidantů a polysacharidů. Hericium erinaceus lze pěstovat v domácích podmínkách, a to buď z výtrusů, nebo ze spor. Podobné příspěvky: Klíčové Výhody Reklamních Dárků pro Podnikání Také by vás mohly zajímat následující články: Klíčové Výhody Reklamních Dárků pro Podnikání Hlavní důvody pro pobyt v lázeňských hotelech ve Slovinsku Směrovky při hledání toho nejlepšího servisu mobilů Vybudujte zahradu jak z pohádky – […]