Oblíbené druhy travního osiva

admin

Jedním z nejoblíbenějších druhů trav teplého ročního období není nic jiného než bermudská tráva. Je známá svým agresivním růstem, což znamená, že dokáže zaplnit trávník dříve, než se nadějete. Bermudská tráva vyžaduje častou zálivku a plné slunce, aby mohla růst a dosáhnout svého plného potenciálu. 

Nalezení nejvhodnějšího travního osiva a použití nejvhodnějšího travního hnojiva dokáže zázraky.

Tato odrůda travního osiva je také odolná vůči opotřebení a suchu. Přesazování pomocí žita jako travního hnojiva umožní, aby váš trávník zůstal zelený a zdravý i v chladných zimních měsících. 

Tráva Bahia

Tráva Bahia je druh odolného trávníku teplého ročního období, který je ideální pro horké a vlhké oblasti. Vyžaduje minimální množství vody a roste a prospívá v polostínu nebo na plném slunci. 

Struktura trávy Bahia je ve srovnání s jinými trávníky drsnější. Díky své drsnosti tento druh trávy snadno snáší pěší provoz. 

St. augustine

St. augustine je odrůda trávy známá svým poměrně pomalým růstem, má široké a hrubé listy s téměř zaoblenými špičkami. Tato tráva je velmi houževnatá a extrémně odolná vůči teplu, což z ní činí oblíbenou volbu v oblastech s častým horkým klimatem. 

Navzdory své houževnatosti však tráva st. augustine vyžaduje častou zálivku. Dobrou zprávou je, že snese i silné deště. Přestože není tak měkká a měkká jako jiné druhy trávy, je tráva st. augustine stále oblíbená pro svou pozoruhodnou odolnost vůči vysokému zatížení nohama a mechanizovaným trávníkovým zařízením a nářadím.

Stonožková tráva

Stonožka je nízko rostoucí a na údržbu nenáročná odrůda trávníku s velmi drsnou strukturou. Tento druh trávy je nejvhodnější pro oblasti s kyselou půdou. Nemusí se mu však dobře dařit v oblastech, které jsou extrémně suché, s výjimkou případů, kdy je pravidelně zavlažován. 

Podobné příspěvky:

Next Post

Vychutnejte si krásy Celje

Díky zelené krajině, která obklopuje toto město ležící v srdci země, je Celje malebné a zároveň klidné. Pravděpodobně proto se mnoho lidí, kteří cestují po Slovinsku, ani neobtěžuje toto město navštívit. Pokud se však poohlížíte po nějaké luxusní nemovitosti ve Slovinsku, je toto město místem, které byste mohli zvážit.  Podobné příspěvky: Správná péče o vaše nové tetování Lákavá Péče o Pleť Výhody Konopného Oleje Jak pěstovat houby doma Jak zvolit správnou velikost boty při online nakupování? Proč si Kupovat Produkty Nabla Cosmetics? Také by vás mohly zajímat následující články: Lákavá Péče o Pleť Výhody Konopného Oleje Vybudujte zahradu jak z […]