Nejlepší dřevěné vláčky, které si děti zamilují

admin

Dřevěné vláčky nabírají opět na popularitě. Před nástupem hromadně vyráběných plastových vlakových souprav, které podmanili celý svět, byly populární dřevěné vlaky.

Dřevěný vláček je velmi přizpůsobitelná hračka. Začněte s málem a časem vybudujte vlastní vlakové impérium s většími a složitějšími systémy. Dřevěné vlakové soupravy jsou známé pro svou mimořádnou herní hodnotu díky dlouhodobému použití, které dětem nabízejí. Slouží také jako užitečné vzdělávací hračky, které mohou pomoci při rozvoji motorických schopností a komunikačních schopností.

Existuje mnoho značek dřevěných vlakových souprav, které si děti i rodiče oblíbí. Mezi tři nejlepší značky, které jsou žádané, pokud jde o dřevěné vlaky, patří Brio, BigJigs a Janod.

Dřevěné vlakové soupravy Brio

Pokud hledáte vysokou herní hodnotu a kvalitní dřevěné vláčky, které vám poskytnou maximum za vaše peníze, Brio je značka číslo jedna, které můžete důvěřovat. Mnoho rodičů si stále může pamatovat vlaky Brio z vlastních dětských let. Existují dokonce i prarodiče, kteří vytáhnou dřevěné vlakové soupravy Brio z podkroví a podělí se o ně s novou generací rodinných příslušníků.

Dřevěné vláčky – Brio
Klasické dřevěné vláčky vypadají Brio

Brio dlouho pokračovalo ve známém dědictví dobrého designu a kvality. Aby udržely krok s dobou, modernizovaly také své nabídky z hlediska materiálů a stylu. Mnohé z běžných souprav od společnosti Brio mají vlaky vyrobené většinou z plastu. Tento plast je však mimořádně odolný a vysoce kvalitní.

Kromě modernějších vlakových souprav Brio uvedla na trh i sérii zvanou Brio Classic soupravy, které drží krok s tím, na co si většina lidí pamatuje z dávné minulosti Bria – komponenty vyrobené ze dřeva, včetně dřevěných vlaků a klasický vzhled Bria je jedinečný.

Video: Brio Smart Train Toy s akčními tunely na vlakových soupravách Brio Deluxe pro vlaky

Ale ať už si vyberete klasickou (Chebeltza online) nebo moderní cestu, můžete si být jistý, že po zakoupení sady dřevěných vláčků od společnosti Brio dostanete víc, než za to zaplatíte. Společnost již dlouhá léta doslova slouží jako standard pro dřevěné vlakové soupravy. Pokud je určitá značka dřevěného vláčku kompatibilní s jinými značkami, pak je jistě kompatibilní i s Brio.

Někteří rodiče se setem Brio vyhýbají kvůli jejich drahým cenám, ale v okamžiku, kdy zkusili napodobit vlastní sbírku Brio, zjistili, že to stálo více než ty náklady. Při hraní se soupravami Brio oceníte nejen kvalitu samotných vlaků, ale dokonce i brilantnost návrhářů vlakových souprav Brio. Mnoho rodičů raději zaplatí více, kvůli získání kvality Brio. Protože téměř všechny dřevěné vlaky od značky jsou dobře navrženy, víte, že i když investujete značné prostředky, nezklamou vás.

Dřevěné vlakové soupravy BigJigs

BigJigs je další značka zaměřená na výrobu dřevěných vlaků. I když se kvalita nerovná kvalitě Brio, vlakové soupravy setem Brio jsou především cenově dostupnější. Kromě toho vyrábějí hodně šikovných a jedinečných kousků, zejména pokud jde o jejich nákladní vlaky a destinace.

Dřevěné vláčky – BigJigs
Dřevěné vláčky od BigJigs

BigJigs poskytuje několik zajímavých vlakových souprav. Nejlevnější možností pro kvalitní a malou vlakovou soupravu pro začátečníky je sada Můj první vláček. I když obsahuje spíše osobní vozy jako nákladné, a proto nenabízí zábavu při vykládání a nakládání nákladu, obsahuje 2 domy a 2 osoby. Pro některé dětí by to mohlo být ve srovnání s nákladem větší zábava. Rozšířenou verzí tohoto balíčku je Venkovský vlak – Set, který je ve skutečnosti dále rozšířen v sadě Město a Země – Set. Pokud máte rádi velkou soupravu, můžete vyzkoušet i Soupravu nákladních vlaků.

Video: BigJigs Světový rekord kus hold track

Kromě základních setů jsou k dispozici také sety v se zábavními tématy. Pokud vaše dítě miluje stavební vozidla, jako jsou vlaky, měli byste zvážit Set stavebních vlaků. Pro fanoušky vlaků a automobilů můžete vyzkoušet soupravu Venkovská železnice a Silniční set. Skvělá je i jejich fialová a růžová sada Pohádkové město číslo-8.

Sada na přenášení železnice BigJigs vám umožní sbalit malé rozložitelné vlaky do super dvouúrovňové vlakové soupravy. Souprava horské železnice vypadá skvěle a dodává se se stanicí. K dispozici je také další vlaková souprava s názvem Cesta kolem světa, která představuje nádherné pamětihodnosti z celého světa. Pokud vás zajímá historie železnic, sada Historická kolekce vlaku Mallard není nikdy špatnou volbou.

Dřevěné vlakové soupravy Janod

S dřevěnými soupravami Janod si určitě užijete imaginární svět dřevěných figurek, vláčků a kolejí. Děti si mohou postavit dráhu pomocí montovaných dřevěných kolejnic, které jim mohou pomoci rozvíjet obratnost. Vymýšlejí příběhy a rozvíjejí své představy postav v přirozeném prostředí.

Dřevěné vláčky z Janodu
Dřevěné vláčky – Janod

V porovnání s ostatními vlakovými soupravami jsou dřevěné vlakové soupravy Janod otestované časem. Janod je v podstatě francouzská značka specializující se na vytváření tradičních her a hraček z lepenky a dřeva. Díky přizpůsobení se jedinečným potřebám dětí, které hračky objevují poprvé, prošla zkouškou času.

Janod, stejně jako výrobky a samotná značka, každý rok nadále roste a přispívá k udržení dynamického centra hospodářské činnosti. Janod každý den přináší své odborné znalosti, když vyrábějí hračky a hry založené na originálních a nových nápadech z přírodních a ušlechtilých materiálů. Jejich proces vytváření hraček zahrnuje původ, kvalitu, bezpečnost a zaměření.

Video: Souprava vlakových hraček Janod Giant Wood Circus

Výroba hraček je úžasný proces, který trvá rok od původního konceptu až po konečné uvedení na trh. Rok zpochybňování, pochybností a tvůrčí debaty je také rokem komunikace mezi designéry, plastovými profesionály, produktovými manažery a marketingovým týmem, abychom dětem poskytli jen to nejlepší.

Všechny dřevěné vlakové soupravy Janod jsou dobře zabalené. Pro Janod je balení zásadní součásti koncepce produktu. Dbá na opakovaně použitelné, praktické, užitečné a kvalitní balení všech hraček a her.

Podobné příspěvky:

    Nebyl nalezen