Lumonol je směsí nootropik pro energii, nootropik pro soustředěnost

Lumonol je jedna z těch látek, kterou jsem se dlouho bál zkusit. Důvodem je směs rozličných nootropních doplňků, kterou obsahuje, přičemž nevíte přesné množství ingrediencí. Může proto být velice příznivý, no taky možná nemá vůbec žádný dopad. Při takových doplňcích nikdy nevíte. Každopádně jsem se rozhodl ho vyzkoušet. Uvidíme, co se stane.

Lumonol je směs nootropů, který zvyšuje a zlepšuje energii, soustředění a paměť. Zdá se, že momentálně je velice populární ve Spojených státech z více důvodů. V prvním řadě, zcela jistě, v tom má prsty Noopept – silné nootropikum, které zlepšuje kognitivní výkonnost. I když mají docela zastaralý web a nedostatek profesionálních referencí, moje zkušenost s Lumonolem je docela zajímavá.

Funguje Lumonol?

Dostávám tuny e-mailů od lidí, které zajímá, zda Lumonol vůbec funguje. Řehoře, skutečně to funguje? Dovolte mi podělit se o mou zkušenost. Hele, moje zkušenost s Lumonolem je docela dobrá, i když jsem ho nebral celou správní 2-3 týdenní dobu. Bral jsem ho pouze týden, no všiml jsem si několik výhod.

V první řade, je docela snadné uvědomit si zvýšenou soustředěnost a ostražitost. Částečně to je díky guaraně, alespoň se to domnívám, no jistě tomu dopomáhají i jiné přísady. Teď v porovnání s jinými nootropíny, Lumonol obsahuje Noopept, co je velice oblíbené nootropikum, no chybí mu vědecké důkazy.

Znám hodně lidí, kteří na Noopept přísahají, no jiní se bojí jeho negativních vedlejších účinků. Já jsem někde uprostřed. Kdykoliv může nějaký doplněk mít negativní účinky lidem radím, aby ho denně nebrali dokud nebude více známo o těch negativních dopadech.

To samé platí o Lumonolu i když pokud vím tak v tomhle doplňku jsou jen malé dávky Noopeptu. To je jedno. Vraťme se k mé zkušenosti. Jak jsem již řekl, všiml jsem si zvýšenou soustředěnost, no zcela jistě žádné negativní účinky.

Jedinou nevýhodou bylo, že jsem nevěděl o přesných proporcích ingrediencí v tyto směsi (jelikož jsou smíchány) a i proto jsem to s denními dávkami nepřeháněl. Upřímně, očekával jsem od něj víc, no dokud nebudu vědět přesné množství ingrediencí, tak bych si nikdy nevzal víc, než je doporučena denní dávka.

Přísady (je Lumonol 100% bezpečný?)

Lumonol je směsí nootropik pro energii, nootropik pro soustředěnost a nootropik na zlepšení paměti.

Podobné příspěvky:

CategoriesNezařazené