Jak zvolit správnou velikost boty při online nakupování?

admin

I když nic nemůže překonat ten úžasný pocit navlečení si nového páru bot, abyste si je mohli osobně vyzkoušet, není nic podobného jako nakupování bot online vzhledem k širokou škálu značek a stylů, ze kterých si můžete vybrat. Jak však určit správnou velikost boty online?

Velikost boty online
Jak však určit správnou velikost boty online.

Jsou chvíle, kdy online nakupování může působit jako hazard, pokud jde o získání správné velikosti boty, protože ne všechny značky mají stejné přizpůsobení nebo stejné rozměry.

Abyste při otevírání krabice s novými botami nebyly zklamáni, přečtěte si tohoto krátkého průvodce, jak zvolit správnou velikost boty online. 

Najděte ten pravý graf pro velikosti obuvi

V závislosti od sídla společnosti, ze které objednáváte, může inzerovat své velikosti bot odlišně. Evropské, britské a americké velikosti jsou tři nejběžnější tabulky velikostí bot.

Předtím, než začnete měřit své chodidlo, zkontrolujte, zda zkontrolujete velikost obuvi inzerovanou na webu, ze kterého objednáváte.

Například velikost 6 ve Velké Británii a Irsku je již 39 v evropských velikostech, což je ekvivalent 8,5 v americkém velikostním systému. Poslední věc, kterou chcete, je být příliš nadšená, aby váš balíček dorazil, jen abyste zjistili, že boty jsou pro vás příliš velké.

Pokud si nejste jisti, nebojte se, protože mnoho webových stránek nabízí příručku velikosti obuvi, na kterou je možné odkazovat v dolní části paty nebo na každé stránce produktu. 

Co byste měli vědět předtím, než si změříte nohy 

  1. Doporučuje se, abyste si nohy změřili po celodenní chůzi. Chůze zvětšuje velikost vašich chodidel. Pokud si po dni chůze změříte nohy, budete vědět, zda vám boty přes aktivní činnosti zůstanou pohodlné. 
  2. Pokud plánujete nosit boty, které plánujete nosit s ponožkami, jako jsou tenisky nebo holínky, musíte si změřit nohy se zapnutými ponožkami. Pomůže zajistit, abyste si vybrali velikost boty online, která vám bude dokonale sedět.
  3. Měřit byste měli bosí, pouze pokud plánujete nosit boty na bosých nohou, jako jsou letní boty nebo sandály. 
  4. Měření velikosti bot mohou mít rozdíl, který může být až 1/8 jednoho palce. Pokus o zaokrouhlení nahoru nebo dolů snižuje přesnost měření a je pro vás těžké získat online velikost boty, která vám vyhovuje.
  5. Nohy většiny lidí jsou trochu asymetrické, což znamená, že jedno je často větší nebo delší než druhé. Pokud je to váš případ, nezapomeňte si koupit boty pomocí rozměrů větší nohy.

Vyzkoušejte boty hned

Byli jste schopni najít správnou velikost obuvi při nákupu online a tyto boty byly doručeny bezpečné a zdravé. Avšak i když jste byli dostatečně opatrní na to, abyste si změřili velikost obuvi, existují případy, kdy vám boty, které jste dostali, ještě nemusely sedět.

Nezapomeňte si tedy boty ihned po příchodu vyzkoušet. Uschovejte štítky a všechny, abyste ujistili, že správně zapadají. Pokud se vám nehodí, stačí pár vrátit a požádat o jinou velikost. 

Přečtěte si také následující článek: Proč si Kupovat Produkty Nabla Cosmetics?

Filozofií Nabla Cosmetics je být značkou svobodnou, pravdivou a křišťálově čistou. Jde o italskou indie značku, která byla založena tak, aby byla vůči svým klientům upřímná.

Podobné příspěvky: