Jak ochránit své auto před bouří

admin

Ne každý má to štěstí, že může během bouřky zaparkovat své auto v garáži. Kryt proti krupobití je pro tyto lidi tím správným řešením.

Jedná se o fólii, obvykle vodotěsnou a polstrovanou, která slouží k tomu, aby při nárazu krupobití do vozu nedošlo k prasknutí oken nebo promáčknutí karoserie. Dovolte mi však, abych upřesnil, že úroveň ochrany, kterou poskytují kryty proti krupobití, závisí na typu krytu a velikosti krupobití.

Krytu proti kroupám
Kryt krup pokrývá vůz Mercedes

Kryt proti kroupám pravděpodobně nezabrání škodám způsobeným velmi velkými kroupami, ale může výrazně snížit míru poškození.

Pokud jde o cenu, ta bude do značné míry záviset na kvalitě a vlastnostech potahu a na tom, zda je vyroben na míru, či nikoli. Ve skutečnosti je možná vysoká míra přizpůsobení, včetně materiálů a polstrování, jakož i způsobů připevnění k vozidlu.

Na co se zaměřit u krytů proti kroupám

Při nákupu krytu proti kroupám je dobré zvážit následující vlastnosti výrobku.

Především obecná kvalita výrobku, jako je například střih, švy, schopnost roztažení, tloušťka polstrování a typ použitých materiálů. Je také dobré zkontrolovat, zda má dostatečné kotevní body, aby nedošlo k nárazu krytu do karoserie nebo ke ztrátě krytu při silném větru. Dále zkontrolujte kvalitu švů a předpokládanou životnost tkaniny, protože musí být schopna odolat nárazům a velmi silnému větru.

Instalace ochrany proti krupobití

Zvažte také velikost a hmotnost krytu proti kroupám – více informací na Withcar. Vždy pamatujte na to, že v letních měsících nebo v době, kdy se nepoužívá, musí být řádně uskladněn. Uložení objemných potahů přímo v autě může být problematické, pokud nemáte dostatek místa v kufru nebo vyhrazený další prostor. Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda výrobce potahu zaručuje také odolnost proti UV záření a zda je na výrobek poskytována záruka na výrobní vady.

Podobné příspěvky:

    Nebyl nalezen