Inkousty a prášky: vše, co potřebujete vědět o laserových tiskárnách

admin

Úkolem soupravy bubnu je přitahovat kladně nabité částice původního laserového toneru ke svému povrchu. K tomu laserové tiskárny obvykle používají korónový drát, který přenáší vysoké napětí. Když je buben správně nabitý, je laserový paprsek veden po povrchu bubnu zrcadly, která přesně zachycují obraz na povrchu bubnu.

Originální laserové tonerové kazety 

Laserové tiskárny používají mikroskopické částice inkoustu v práškové formě známé jako toner. Po zahřátí v zapékací jednotce se toner roztaví a pod tlakem se spojí s vlákny papíru. Stejně jako inkoustové kazety se toner nejčastěji používá v barvách CMYK. Kombinací těchto barev lze vytvořit jakoukoli barevnou paletu.

Úkolem soupravy bubnu je přitahovat kladně nabité částice původního laserového toneru ke svému povrchu.

Tonerová kazeta, nazývaná také originální laserový toner, není nic jiného než spotřební součást laserové tiskárny. Tonerové kazety obsahují tonerový prášek, jemnou, suchou směs plastových částic, uhlíku a černé nebo jiné barvy, která vykresluje obraz na papíře.

Proč tolik trváme na termínu originální laserový toner?

Protože použití originálních laserových tonerových kazet zajišťuje vynikající kvalitu tisku. Obsahují všechny základní tiskové prvky, které mají definovanou životnost, takže po výměně originální laserové tonerové kazety je váš stroj prakticky jako nový.

Originální laserové tonerové kazety jsou navíc zárukou kvality

Používáním těchto typů kazet namísto kompatibilních máte jistotu, že každá kazeta bude podávat výjimečný výkon. Doplněné kazety nemusí tisknout na stejné úrovni jako originální laserové tonery, protože jejich vnitřní součásti mohou být částečně nebo zcela opotřebované.

Výroba a montáž originálních laserových tonerových kazet je složitý postup zahrnující několik set procesů. Stále více dílčích značek nebo improvizovaných prodejců však má tendenci doporučovat používání plněných tonerových kazet zaručujících vynikající výkon za nižší cenu. Je zřejmé, že tyto výkony nedodržují své sliby. 

Podobné příspěvky:

Next Post

Školte se s těmi nejlepšími – Webinář Universe

Každá kariéra, i ta nejdynamičtější, může občas působit dojmem uvíznutí na jednom místě nebo opakování stejné rutiny stále dokola. Někdy může být tento dojem jen letmý, ale pokud se opakuje nebo přetrvává delší dobu, může vést až k profesnímu vyhoření. Jedním ze způsobů, jak překonat tento pocit, je zkusit něco nového – ale může to být trochu složitější, než to zní. Podobné příspěvky: Směrovky při hledání toho nejlepšího servisu mobilů Proč Potřebujete Kryt na Telefon? Kdy Byste Si Měli Pořídit iPhone? Proč Byste na Vaší Webstránce Měli Používat SSL Certifikát? Casio digitální piano funkce Také by vás mohly zajímat následující […]