Husqvarna zahradní traktor je skutečné bezproblémový a efektivní

admin

Na kompaktní sekačku má Husqvarna YTH24V48 docela široký záběr a odolný V-Twin motor Briggs & Stratton. S 48-palvcovým záběrem dostane váš trávník skvělý zástřih a vy se u volantu budete cítit pohodlně. Funkce, jako třeba tempomat, a malá velikost sekačky, dělají z kosení hezký pohodlný zážitek. Výkonná a kompaktní sekačka s Briggs & Stratton V-Twin motorom, 48 palcovou čepeľou a ľahkým pouívaním.

24 HP Briggs & Stratton V-Twin motor

Motory Briggs & Stratton jsou silné, odolné a startují na první pokus. Motor zahradního traktoru Husqvarna Fast Hydro má 24 HP a V-Twin dizajn, co znamená, že motor je menší a vibruje méně než jiné motory s dvěma válci.

48-palcový záběr

48-palcový záběr sekačky je celkem široký. Čepele jsou automatický zapájeny elektronicky a možnost nastavení je připevněna na blatníku. Sekání bude rychlý a precizní, s nádhernými výsledky.

Hydrostatická pedálová převodovka

Řízení Fast Hydro je překvapivě hladké. Je tu kvůli hydrostatické pedálové převodovce, která je navržena pro snadné změny rychlostí směrem dopředu i dozadu. Máte kontrolu nad sekačkou a nemáte díky ním pocit, že je jízda trhaná.

Výhody

Bezkonkurenční střih

Husqvarna YTH24V48 garantuje bezkonkurenční a spolehlivý střih, které jiné sekačky prostě nemohou. Je to kvůli záběru Fast Hydro a jeho technologii sekání s indukci vzduchu. Tato technologie umožňuje lepší plynutí vzduchu, co způsobuje čistější a spolehlivější střih, důležitý pro zdravý trávník.

Všestrannost

Když si kupujete sekačku, možná vás napadne, že jediné co zvládne je kosení. Ovšem, díky dizajnu Husqvarny, můžete připojit nadstavce a sekačka může fongovat coby mulčovací souprava. Tyto nadstavce dodávají sekačce všestrannost a vytaží z vaší koruny to nejvíc.

Tempomat a snadnost použití

Řízení Fast Hydro je snadné. Volant je pohodlný i po dlouhé době a pro hladké a bez námahové kosení můžete zapřáhnout i tempomat. Kompaktnost taky pomáhá při kosení, zejména v těžko dostupných oblastech, kde by se velké sekačky zasekli, nebo by se ani nedostali.

Slabiny

Divné umístnění nastavení výšky

Hlavním problémem zahradního traktore Fast Hydro je, že páčka na nastavení výšky je divně umístněná. Snadno o ní zavadíte při nasedání nebo sestupování z traktoru, no alternativou by bylo pouze umístnění tam, odkud vychází tráva. Možná to bude z počátku na nervy, no čase si na to zvyknete a budete kolem sekačky opatrní.

Podobné příspěvky:

Next Post

Toto je jeden z nejlevnějších běžných mlýnů nabízených

Hledáte-li velmi vstřícný a cenově přívětivý trenažéru, není to tak hrozné, jako je tomu z dobře známé značky, ale je tu i spousta lepších možností, které jsou také poměrně levné. Tento model není navržen pro běžce a není navržen pro bezúdržbářské použití. Pokud si chcete ušetřit nějaké peníze, zvažte další modely, které vám za levné běžky koupí za nejlepší cenu. Podobné příspěvky: Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze Versonel volně stojící plná kegerator pivní lednička Vybudujte zahradu jak z pohádky – inspirace pro náročné Pohled na záchod má […]