Hlavní důvody pro pobyt v lázeňských hotelech ve Slovinsku

admin

Blížící se svátky jsou nejlepším obdobím, kdy se můžete zaměřit na to nejdůležitější – na péči o své tělo a mysl. Je to čas, kdy se můžete nechat hýčkat v lázeňských hotelech ve Slovinsku, které nabízejí ty nejvybranější procedury, jaké si můžete přát. 

Níže uvádíme jen některé z hlavních výhod, které můžete využít během pobytu v lázeňském hotelu v zemi:

Zbavte své tělo toxinů

Jednou z mnoha výhod lázní je, že pomáhají měkkým tkáním vyplavovat toxiny, což je umožněno vysokou teplotou vody. Po dni stráveném ve vodě může být vaše pleť jasnější, jemnější a čistší, zbavená všech nečistot. 

Plavání v lázeňském hotelu
Plavání v lázeňském hotelu má příznivý vliv na pokožku

Zlepšete svůj krevní oběh

Voda používaná v lázních má často vyšší teplotu 35 až 38 stupňů Celsia, což umožňuje uvolnění šlach a svalů a zajišťuje správné prokrvení celého těla. Zlepšený krevní oběh pomáhá odstraňovat bolesti svalů a únavu. 

Léčebný bazén hotelu Zdravilišče Laško

Zlepšete svou flexibilitu 

Lázeňské hotely ve Slovinsku jsou vybaveny tlakovými vodními tryskami v různých výškách, které působí na různé části těla. Vaše lýtka, stehna, hýždě, krk a všechny svaly jistě využijí tuto relaxační masáž, která může zlepšit vaši celkovou pružnost. 

Lepší imunita 

Další významnou výhodou pobytu v lázeňských hotelech je, že pobyt v lázních může stimulovat lymfatické uzliny a posílit přirozený obranný systém vašeho těla. Díky tomu zjistíte, že vnější péče o vaše tělo má pozitivní účinky i uvnitř. 

Zlepšení nálady 

Další výhodou hýčkání v lázních je, že pomáhá uvolňovat serotonin, který může zlepšit vaši náladu. Tyto hormony vás nejen činí šťastnějšími a více vystresovanými, ale také snižují hladinu úzkosti a dokonce pomáhají lepšímu trávení. 

Zvýšená kvalita spánku 

Relaxační masáže jsou často doprovázeny lázeňskými procedurami, které dokážou udělat zázraky s vaší myslí i tělem. Když jsou vaše svaly uvolněnější, snadněji usnete a budete mít klidnější spánek. Druhý den ráno se probudíte svěží a plní energie do nového dne. 

Rozlučte se s bolestí

Lázeňské hotely ve Slovinsku nabízejí výběr tělesných procedur včetně masáží, které provádějí profesionální a odborní terapeuti, kteří dokáží identifikovat hlavní zdroj vašich tělesných bolestí, zaměřit se na ně a během několika sezení je postupně odstranit. 

Omlazení mysli a těla 

Pravidelné návštěvy lázeňských hotelů ve Slovinsku mohou vaší mysli i tělu poskytnout tolik potřebnou a zaslouženou regeneraci. Na několik blažených hodin nebo dokonce dní můžete nechat své smysly, aby se oddávaly šumu vody, dokonalé teplotě a uvolněnější atmosféře. Lázeňské hotely jsou místem, kde si můžete odpočinout a nechat všechny starosti jednoduše odplout. 

Podobné příspěvky: