Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu

admin

Recenze Dewalt DCCS620P1

To co zde máme s Dewalt DCCS620P1 je další skvělé nářadí od proslaveného Dewaltu.Jelikož je poháněná baterií a má pouze 12-palcovou pilu, tahle pila je velice kompaktní a lehká – zjistíte, že se snadno a pohodlně ovládá. Jelikož je jde o bezdrátová Dewalt, výkon 20V 5.0Ah baterie je impresivní.

Co zjistíte v tyto recenzi je, že Dewalt DCCS620P1 je skvělým mixem výkonu a snadného provozu. Fakt, že je bezdrátová, tak neuvěřitelně lehká, no taky tak výkonná, z toho děla skutečně skvělý kus. Je to jeden z důvodu proč skončila v našem řebříčku nejlepších pil na prvním místě u zákazníků, no taky mezi bezdrátovými pilami.

Rychlý fakta:

  • 12 palcová pila
  • Bezdrátová – na baterie
  • Vysoce efektivní bezkartáčový motor
  • Lehká – váži pouze 4kg
  • 20V 5.0 Ah baterie

Pro koho je Dewalt DCCS620P1?

Jste-li majitel domu, nebo vlastně kdokoliv, kdo si potřebuje poradit s 20 centimetrovými větvemi nebo stromy, tohle je volba pro vás.

Pro takové práce by byla plynová pila totálně nevhodná. Mají větší výkon, to ano… no často prostě příliš vela, na takové malé prácičky, jako tato. K tomu jsou hrozné k údržbě a těžko se používají. Dewalt je snadnější a pohodlnější k použití, než jakákoliv plynová pila.

Nejen to, no taky zjistíte, že na takovéto malé až středné práce produkuje dostatečný výkon.

V uživatelských recenzích naleznete nejednoho uživatele plynových pil, který básni o výkonu DeWalt DCCS620P1. Je to veliká pocta, jelikož jsou zvyknutí na velké a kouřící monstra, které jejich pily jistě jsou.

Výkon

Když se bavíme o výkonu pil, ptáme se co a jak dobře dokáže. Proto se většinou podíváme na řeznou kapacitu a výkon. S 12 palcovou pilou bude řezná kapacita poněkud limitována… 12 palců je spodní hranice, 10-20 palcového spektra, v kterém jsou pily dostupné.

Již bylo řečeno, že to v praxi znamená, že snadno zvládne větve a stromy kolem 20 centimetrů v průměru. Lze s ní proříznout i větší věci, no vyžaduje si to extra snahu a praxi.

Proto, máte-li dočinění pouze s takovými malými nebo středními stromy, Dewalt je tou pravou volbou.

Již bylo řečeno, že výkon je docela impozantní – bohatě stačí na rychlé poražení těchto středních větev a stromů, které jsou běžné v zahradách po celý zemi.

Podobné příspěvky:

Next Post

Používání ohřívače vody jim umožňuje mít horkou vodu v místě použití

Energeticky úsporné. Toto zařízení Bosch Tronic 3000T je také vysoce výkonné, pokud chcete šetřit energií. Jako důkaz se dodává s výroba chlorfluoruhlovodíků (CFC) – volná pěnová izolace. Snadná instalace. Rovněž je velmi snadné nastavit ohřívač vody. Instalace se týká pouze několika kroků. Pokud budete potřebovat příslušenství, můžete vyměnit minicisterny, které máte bez starostí. Podobné příspěvky: Gril Weber je cenově dostupné a efektivní řešení pro každého Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze Používání ohřívače vody jim umožňuje mít horkou vodu v místě použití To je slušná toaleta, která bude pohodlná pro všechny lidi Husqvarna zahradní traktor je […]