Celkově s Troy Bild ostanete dobrou mašinu za své peníze

admin

24 palcový sněhová fréza Troy Bilt

Troy Bilt má dvě 24-palcové sněhové frézy, které nejsou drahé, no splní co od nich žádá většina majitelů. Mašiny mají ty samé kvalitní součástky, jako dražší mašiny. Jeden model, Storm 2460 je jedním z nejlepších fréz na současném trhu. Žijete-li na předměstí nebo na venkově s příjezdovou cestou pro dvě auta a máte více než 150 centimetrů sněhu, nebo méně, jde o skvělou volbu.

24 palcový Troy Bilt Storm 2460 MY – Nejlepší volba za peníze: 24 palcový Storm 2460 zůstává v kolejích jednoho z nejlepších fréz na trhu. Snadně zvládne až 30 centimetrů sněhu, no až 60 centimetrové závěje. Tím, že může bořit množství sněhu najednou, lehce vyřeší i závěj, který vám přes noc způsobil komunální pluh. Vysoce tuto frézu doporučuji, máte-li příjezdovou cestu pro dvě auta dlouhou alespoň 25 metrů, nebo ekvivalent pro jedno auto a máte do 150 centimetrů sněhu ročně. Je navržena tak, aby byla efektivní na štěrku, trávníku, cementu, ale i asfaltu.

Motor o 208 cc má tou správnou velikost pro takovou frézu. Gumy bez vzduchu taky dělají rozdíl. Máte v nich trakci stejně, jako u 15-palcový X-Trac pneumatik, no nášlapný dizajn je dělá moc snadné na otáčení. Fréza ma taky pevnou nápravu. K dispozici jsou taky protismykové návleky, které nepoškrábou vaše dekorativní příjezdové cesty, nebo terasy. Nakonec je výhodní i daleky dosah děla, které sníh dostane tam, kde ho chcete a ovládá se rychle a lehce. (Můj názor) Tenhle model nemá posilovač řízení, no je dostatečně lehký. Gumy beze vzduchu jsou z nej dělají prakticky hračku v rukách většiny lidí. Ano, na trhu jsou větší, objemnější a dražší frézy, no chcete-li prostou dvoj-fázovou „typickou“ předměstskou frézu, tak tohle je nejlepší volba.

Druhá fáze již byla hladká a již žádné ucpávání jsme nezaznamenali. Pokud však vaše šneky budou zaseknuté, můžete je bezpečne vyčistit. Celkově si myslím, že fréza Troy Bilt Storm 2410 je skvělou koupou. Je dost drsný aby obstál chicagské zimy, no nezničí vaší šekovou knížku. Vše co sme před něj hodili, zvládl jako šampión. Musíte-li mít nejlevnější dvoj-fázovou sněhovou frézu na trhu, Troy Bilt Storm 2410 je zde pro vás.

Podobné příspěvky:

Next Post

Lumonol je směsí nootropik pro energii, nootropik pro soustředěnost

Lumonol je jedna z těch látek, kterou jsem se dlouho bál zkusit. Důvodem je směs rozličných nootropních doplňků, kterou obsahuje, přičemž nevíte přesné množství ingrediencí. Může proto být velice příznivý, no taky možná nemá vůbec žádný dopad. Při takových doplňcích nikdy nevíte. Každopádně jsem se rozhodl ho vyzkoušet. Uvidíme, co se stane. Podobné příspěvky: Dewalt je skvělým mixem výkonu a snadného provozu Husqvarna zahradní traktor je skutečné bezproblémový a efektivní To je slušná toaleta, která bude pohodlná pro všechny lidi Pohled na záchod má být velmi elegantní a prvotřídní Predator má vhodnou velikost na kempování a putování Také by vás […]