Casio digitální piano funkce

admin

Casio PX-160 Reproduktory

Uživatelé si museli připojit sluchátka, aby si mohli užít dobrou kvalitu zvuku. U PX-160 je to však jiný příběh. Piano má vstavěné 2 x 12cm reproduktory (8W + 8W amp) a okamžitě vidíte, že reproduktory se v mnohém zlepšili. Reproduktory vytvoří čistý a detailní zvuk s hezkou rezonancí, která je mnohem uspokojivější než u PX-150.

Reproduktory jsou dostatečně hlasité na to, abyste v malých a středně-velkých prostorech hráli bez externího zesilovače. Pro větší představení však zajisté budete potřebovat externí zesilovače, nebo PA systémy, pro zesílení zvuku.

Pro zajištění nejlepší kvality zvuku a pro zachycení každého detailu vašeho vystoupení možná budete potřebovat vysoce kvalitní sluchátka. Plus, jiný vás ani nebudou slyšet, když budete hrát.

Funkce

Casio PX-160 nemá moc dekorativních funkcí a přídavků pro producenty a muzikanty.

Zároveň však má vše důležité, od 2-stopového MIDI nahrávače, Dualního a Duo režimu, přeš metronom až po transponování, atd.

Režimy

Když zvolíte „Basový“ zvuk, klávesy se automaticky rozdělí na půli. Basa bude na levé polovině klávesnice (hra levou rukou) a jiný zvuk můžete přiradit pro pravou ruku.

Je to jako režim Split od Yamahy, jenom pro levou ruku můžete přiradit pouze jediný zvuk (basue) a bod dělení nelze posouvat.

Casio PX-160 Režim Split

Režim vrstvení. Můžete hrát nejen 18 rozličných nástrojů, no taky můžete mít dvě rozličné zvuky najednou. Stačí zvolit dva zvuky, které chcete vrstvit a po stlačení klávese uslyšíte dva zvuky, znějící najednou. Například můžete dosáhnout hezkou kombinaci piana a strun, nebo můžete zkoušet vlastní kombinace, dle své představivosti.

Díky režimu Duo mohou dva lidi hrát na stejné klávesnici najednou v té samé výšce tónů.

Režim Duet rozdělí klávesnici na dvě identické části s rovnoměrným rozsahem tónů na každé straně, takže dva hráči mohou sedět vedle sebe a hrát najednou ty samé noty. Tenhle režim je docela nápomocný zejména pro učení.

Učitel může například sedět vedle studenta a hrát nějaké tóny, no žák může simultánně učitele následovat a hrát tou samou melodii na druhé straně klávesnice.

V nastaveních můžete změnit úroveň citlivosti (na 3 předem nastavení úrovně), nebo ji vypnout úplně. Při vypnuté citlivosti bude piano produkovat stejný zvuk bez ohledu na to, jak jemně nebo rychle hrajete.

Podobné příspěvky:

Next Post

Husqvarna zahradní traktor je skutečné bezproblémový a efektivní

Na kompaktní sekačku má Husqvarna YTH24V48 docela široký záběr a odolný V-Twin motor Briggs & Stratton. S 48-palvcovým záběrem dostane váš trávník skvělý zástřih a vy se u volantu budete cítit pohodlně. Funkce, jako třeba tempomat, a malá velikost sekačky, dělají z kosení hezký pohodlný zážitek. Výkonná a kompaktní sekačka s Briggs & Stratton V-Twin motorom, 48 palcovou čepeľou a ľahkým pouívaním. Podobné příspěvky: Proč Byste na Vaší Webstránce Měli Používat SSL Certifikát? Perfektní Nákupní Průvodce Pro Nový Stolní Počítač (Desktop) Směrovky při hledání toho nejlepšího servisu mobilů Proč Potřebujete Kryt na Telefon? Kdy Byste Si Měli Pořídit iPhone? Také by vás mohly […]